Cześć, w czym możemy Ci pomóc?

Poniżej postaram się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów. Jeśli poniżej nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, napisz do nas na [email protected]

Ouritsu to firma produkująca wyłącznie zieloną herbatę matcha, współpracujemy osobiście z naszymi przyjaciółmi i rolnikami z Japonii! Jesteśmy nastawieni na wartości, aby szanować i podtrzymywać tradycyjną zieloną herbatę matcha w stylu Uji. Nigdy nie byliśmy biznesem, przez wiele lat kupowaliśmy Matchę tylko i wyłącznie dla swoich detalicznych porzeb. W związku z tym chcemy, aby ta wyjątkowa matcha była dostępna również dla Ciebie! Więcej w zakładce O nas.

Najlepszym miejscem, w którym możesz dowiedzieć się wszystkiego o matchy, jest nasza strona, a także nasz blog! Mamy wiele artykułów edukacyjnych o każdym aspekcie matchy. Dokładne informację dostępne są na stronie produktu.

-TRADYCYJNA

-PREMIUM

-CEREMONIALNA

Matcha jest jedyną herbatą używaną w japońskiej ceremonii parzenia herbaty od ponad 800 lat. Matcha pochodzi z tej samej rośliny, z której pochodzi cała herbata (Camellia sinensis). Matcha może być matchą tylko wtedy, gdy liście herbaty Tencha zostały odpowiednio wyhodowane w cieniu i zmielone na drobny proszek – zwany matchą!

Antyoksydanty odpowiadają za neutralizowanie negatywnych skutków oddziaływania wolnych rodników Bogate źródło katechin, EGCG – 10 filiżanek w jednej porcji Uspakaja i relaksuje Poprawia pamięć i koncentrację Podnosi poziom energii i wzmacnia wytrzymałość Zielona herbata matcha przyspiesza metabolizm organizmu Wzmacnia układ immunologiczny Obniża poziom złego cholesterolu matcha posiada właściwości oczyszczające nasz organizm z toksyn Ok – ile składników odżywczych i przeciwutleniaczy znajduje się w Twojej herbacie? Oto podział! W 100g liści Matcha zawiera:

– Witamina A (mikrogramy): 29,000

– Witamina C (mg): 60

– Witamina E (mg): 28,1

– Witamina B1 (mg): 0,60

– Witamina B2 (mg): 1,35

– Niacyna (mg): 4,0

– Teanina / aminokwasy (g): 30,6

– Stężenie przeciwutleniaczy: 1,5g w 100ml wody o temperaturze 75ºC ekstrahowanej po 30 sekundach: 1486 µMOLI

100%! Jakość i pochodzenie potwierdza Japoński certyfikat JAS

tak, tak, tak i tak! Wszystkie nasze herbaty posiadają oficjalny certyfikat organiczny JAS wydany przez Japońską jednostkę certyfikującą KOAA (https://koaa.or.jp/)

Minimalna data przydatności to 120 dni. Zazwyczaj jest to rok. Nasza Matcha jest pakowana bezpośrednio w Japonii, dlatego po otwarciu jest świeża i pachnąca krajem kiwtnącej wiśni 🙂

Gwarantujemy, że Twoje informacje, w tym informacje wrażliwe przesłane przez Ciebie, są chronione zarówno w trybie online, jak i offline. Podczas dokonywania płatności strona jest bezpieczna, szyfrowana i chroniona najlepszym w branży oprogramowaniem szyfrującym – SSL