Od lat naszym ulubionym napojem dostarczającym mnóstwo energii, a przy tym zdrowia jest Matcha. W przeszłości wielokrotnie poszukiwaliśmy w Polsce najlepszej herbaty Matcha. Zarówno te sprowadzane z Japonii jak i z Chin nie przekonały nas do siebie swoim kolorem i  smakiem. Tylko te najdroższe herbaty były tak dobre jak te prawdziwe z Japonii, dlatego zdecydowaliśmy się samodzielnie zakupić Matchę prosto od Japońskich rolników z miasta Chiran znajdującego się w prefekturze Kagoshima. Przez wiele lat kupowaliśmy Matchę jedynie dla naszych detalicznych potrzeb. Po namowie naszych znajomych, którzy jedyny prawdziwy smak Matchy odkryli w naszej herbacie, nie mogliśmy nie podzielić się tą wspaniałą zielona herbatą również z Państwem. Tak narodził się pomysł stworzenia sklepu Ouritsu Matcha, który w dobrych cenach dostarcza nam wszystkim najwyższej jakości zielonej herbaty Matcha prosto z Japonii.

Ouritsu Matcha to 100% autentyczna japońska matcha. Od 1970 r. jest skrupulatnie uprawiana na małych, rodzinnych, ekologicznych polach herbaty w prefekturze Kagoshima w Japonii. Region ten znany jest z największych ekologicznych upraw zielonej herbaty w Japonii i dostarcza jedne z najlepszych na świecie zielone herbaty Matcha.

Rozumiemy, że ta ziemia jest wyjątkowa. Nasze życie zależy od natury, dlatego rozwijamy swój biznes w oparciu o naturalny szacunek. Nie zrobimy wszystkiego dla pieniędzy, naszym celem jest ochrona środowiska dla kolejnego pokolenia. Dołączysz do nas?

Nasze produkty to:

Najwyższa jakość

Ręczna produkcja

Każdy rodzaj Ouritsu Matcha jest dokładnie selekcjonowany i sprawdzany na każdym etapie produkcji

100% Natury

Nasze produkty posiadają organiczny certyfikat prosto z Japonii - JAS!

Wyselekcjonowane produkty

Japońska Matcha prosto od mistrzów chashi

Wysoka jakość
O nas Ouritsumatcha - marka organicznej japońskiej zielonej herbaty matche.

Tradycyjna produkcja

Do mielenia zielonej herbaty na matchę wykorzystujemy tradycyjne kamienie, dzięki czemu smak Ouritsu Matcha jest zawsze na najwyższym poziomie!

Gwarancja świeżości!

Ouritsu Matcha jest pakowana bezpośrednio w Japonii

Jakość potwierdzona nagrodami!

Nasza Zielona herbata Matcha zdobyła wiele nagród w Japonii dzięki swojej najwyższej jakości!