Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Zestawy matcha – co warto o nich wiedzieć?

 

Picie zielonej herbaty stało się w ostatnich latach bardzo modnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Niektóre z jej odmian – jak np. matcha – stały się nawet synonimami zdrowia i jakości życia. Skutkiem tego wprowadziliśmy do naszej oferty zestawy matcha, dzięki którym można łatwo i szybko przyrządzić smaczny i zdrowy napar.

 

Zestawy herbata zielona – z czego się składają?

 

Matcha to odmiana japońskiej, zielonej herbaty, którą przygotowuje się według sprawdzonych od XVI wieku receptur. W naszych zestawach – oprócz samej matchy – znajdują się również:

 

– łyżeczki, dzięki którym można odmierzyć właściwą ilość produktu do przygotowania naparu,

– miski, dzięki którym można odmierzyć właściwą ilość wody niezbędnej do przygotowania zielonej herbaty,

– przyrządy do mieszania, które dzięki specyficznej budowie zapewnią możliwość uzyskania mieszaniny o jednolitej konsystencji,

– podstawek, które pozwolą na estetyczne przygotowanie zielonej herbaty zgodnie z oczekiwaniami smakoszy.

 

Dlaczego warto wybrać nasze zestawy matcha?

 

  1. Zestawy te są ręcznie robione. To z kolei oznacza, że mają unikatowy kształt, który jest zgodny z wielowiekową, japońską tradycją. Jest to z pewnością duży atut dla osób, które chcą dzięki nim kultywować te niezwykłe zwyczaje.

 

  1. Dostępne u nas zestawy herbata zielona zostały wyprodukowane z materiałów w 100 procentach bezpiecznych dla zdrowia. W składzie opakowań i akcesoriów herbacianych na próżno można szukać plastiku i substancji aromatycznych.

 

  1. Naszym klientom dostarczamy zestawy dopracowane pod każdym względem. Przykładowo oferowana przez nas matcha jest zamknięta w specjalnych, dostosowanych do tego celu pojemnikach, które gwarantują maksymalną przydatność do spożycia.

 

Zestawy matcha – kilka słów o herbacie

 

Nasze zestawy herbaciane to nie tylko akcesoria. To przede wszystkim zdrowa i smaczna zielona herbata, która już od wieków cieszy podniebienia mieszkańców Dalekiego Wschodu. Dostarczamy herbatę zmieloną do postaci drobnego proszku, dzięki czemu przygotowana w ten sposób mieszanina zawiera bardzo dużo ważnych dla zdrowia substancji odżywczych. Na marginesie warto dodać, że matcha posiada w swoim składzie kilkakrotnie więcej związków antyoksydacyjnych, niż wywar z tradycyjnej, zielonej herbaty. 

Zestawy herbata zielona – sposób przygotowania

Stawiamy nie tylko na smak, ale i na jakość. Dlatego zestawy matcha które są dostępne w naszej ofercie są stworzone specjalnie pod względem potrzeb klienta. W zestawach znajdą Państwo szereg różnych wskazówek dotyczących właściwego przyrządzania zielonej herbaty. Poradnik ten – mamy nadzieję – ułatwi przygotowanie herbaty o ściśle określonych właściwościach. W związku z tym, że dostarczamy w pełni oczyszczony proszek, nie trzeba naszych herbat dodatkowo filtrować. Wystarczy podać odpowiednią ilość liści, zalać je wodą o temperaturze 70 stopni Celsjusza i gotowe.

Podsumowując, nasze starannie dobrane zestawy herbat zielonych i akcesoriów do nich to produkty, które z pewnością zaskoczą smakiem każdego smakosza.